Підберемо та доставимо для Вас автомобіль з Кореї
з гарантією по договору.

Замовляйте доставку авто не в компанії яка надає інформаційні послуги а замовляйте доставку авто від прямого поставщика ShippingCars.

ПЕРЕВАГА АВТО ІЗ КОРЕЇ

1-ЕКОНОМІЯ НА КОРЕЙСЬКИХ МАРКАХ 20 -35%

В Кореї найвигідніше купувати і експортувати автомобілі корейського автопрому - Hyundai та Kia. Відповідно там на вторинному ринку авто місцевого виробництва буде коштувати набагато дешевше ніж в Україні.

2-ЖИВИЙ ОГЛЯД ТА ВІДЕО ЗВІТ

Якщо після підбору і аналізу автомобіля ми розуміємо що він в хорошому стані і влаштовує нас за ціною, ми відправляємо на огляд нашого представника (автоексперта) в Кореї який проводить огляд машини на предмет дтп, стану кузова, стану ходової частини, двигуна, коробки і всіх важливих вузлів і фіксує на відео для прозорості угоди.

3-ЗАВОДСЬКЕ ГБО

Корея, мабуть, єдина, на сьогоднішній день, країна, де можна купити авто із заводським газобалонним обладнанням (ГБО) 5 покоління, яке не потребує доопрацювання.

4-ВИРОБЛЕНО ДЛЯ РИНКУ КОРЕЇ

З досвіду, корейці, як і японці, для внутрішнього ринку роблять зовсім інші автомобілі, для них це гордість місцевого автопрому, а нам вже постачають автомобілі на яких заробляють. Тільки в 2020 році Kia перейменувала Оптиму для нас, на К5 як в Кореї.

5-КОМПЛЕКТАЦІЯ АВТО ДЛЯ КОРЕЇ

Корейці дуже люблять функціонал і хороші комплектації, практично 95% машин в Кореї за нашими мірками в максимальних комплектаціях і в хороших станах.

6-ПРОБІГ ОДОМЕТРА

Пробіг для корейського автомобіля є 100 тис. Км. Авто з маленькими пробігом трохи дорожче, але дешевше ніж у нас однозначно. Якщо купувати автомобіль з пробігом 300+, то сума економії на такому авто може доходити до 50%, дуже популярні варіанти серед служб таксі, так як корейські машини ходять і служать дуже довго.

Авто під замовлення

Hyundai Grand Starex 2014
2.5
Дизель
AWD 4х4
171 тис.миль
Kia K5 2015
Kia Sorento 2016
2.0
Дизель
4х4 Повний
192 тис.км.
Hyundai Tucson 2016
Hyundai Sonata LF 2016
2.0
Газ
Передній
127 тис.км

ЕТАПИ ПОКУПКИ АВТО З КОРЕЇ

1-ЗВЕРНЕННЯ ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ВИБОРУ ТА ПІДБОРУ АВТО. ПІДПИСАННЯ УГОДИ ТА ВНЕСЕННЯ ГАРАНТІЙНОГО ПЛАТЕЖУ.

2-ПОШУК ТА ПІДБІР АВТО, ПЕРЕВІРКА СТАНУ АВТО, ФОТО ТА ВІДЕО ЗВІТ.

3-ПОКУПКА ТА ОПЛАТА ВАРТОСТІ АВТО В КОРЕЇ ПО ІНВОЙСУ.

4-ПІДГОТОВКА АВТО НА ЕКСПОРТ , ЛОГІСТИКА ПО ТЕРИТОРІЇ КОРЕЇ, ПОГРУЗКА, ОПЛАТА ЛОГІСТИКИ ( ФРАКТ )ТА ВІДПРАВКА АВТО.

5-РОЗГРУЗКА ТА РОЗМИТНЕННЯ АВТО В ПОРТУ ОДЕСА.

6-ЛОГІСТИКА АВТО В РЕГІОНИ ПО УКРАЇНІ. ОПЛАТА ДОСТАВКИ АВТОВОЗОМ.

7-СЕРТИФІКАЦІ, РЕЄСТРАЦІЯ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ УКРАЇНИ.

Додатково до авто можна замовити доп послуги

Обслуговування ТО, заміна масла та фільтра . Заміна елементів кузова , бампера, протитуманок, фар чи інших частин. Заміна елементів салона, це панель після таксі на нову, підлокотники, пластик по салону. Перетяжка салона в інший колір, заміна матеріалу на сидінні. До комплектація авто, шторка в багажник, протитуманки на лед заміна, заміна акб. Покупка нових шин та заміна. Так як в Кореї із завода виробника вартість запчастин буде значно меншою чи в Україні. Роботи по замінні запчастин будуть проводитися на спеціалізованому СТО від завода виробника KIA та HYUNDAI.